med_ved_head.jpg

Rubriky

Mlsný medvěd nabízí příjemné a cenově dostupné ubytování v Bečově nad Teplou. Ubytování se skládá ze tří apartmánů; první je velký byt se čtyřmi místnostmi - tři samostatné ložnice, velký obývací pokoj, kuchyně s jídelním koutem a koupelna s WC. Druhý apartmán je menší s dispozicí kuchyň, koupelna a jedna ložnice. Třetí apartmán má kuchyň, obývací pokoj s velkou postelí a rozkládací sedačkou a ložnicí. Všechny apartmány jsou čisté, světlé a suché. Medvěd preferuje jednoduché zařízení bez zbytečného čalounění a koberců. Podlahy jsou korkové či plovoucí a nábytek je dřevěný. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň. V koupelnách je sprchový kout, umývadlo a záchod. Pro každého hosta Mlsný medvěd připravil voňavý ručník a povlečení (žehleno parní technologií).

Větší apartmán pojme pohodlně 7 lidí (s přistýlkou v obývacím pokoji i 8) - ideální pro větší kolektiv. Při větším počtu návštěvníků je k dispozici další WC na společných prostorech domu a nově je v jedné z ložnic další sprchový kout s umývadlem.

Menší apartmán pojme až čtyři návštěvníky. Ideální pro rodiče s dvěma dětmi či partu přátel, kterým nevadí spát ve společné ložnici (druhé spaní je rozkládací gauč). K dispozici mají hosté kuchyň s jídelním stolem, koupelnu a předsíň.

Hosté mohou používat WIFI a parkoviště zdarma. K dispozici je pračka na společných prostorech domu. V přízemí se nachází Fair trade kavárna a palačinkárna u Mlsného medvěda.

Orientační ceník (minimální doba pobytu 2 noci):

4 osoby a více - 350 Kč na osobu a noc (v ceně povlečení, ručník, parkoviště, WIFI)
3 osoby - 390 Kč na osobu a noc (v ceně povlečení, ručník, parkoviště, WIFI)
2 osoby - 550 Kč na osobu a noc (v ceně povlečení, ručník, parkoviště, WIFI)

Domácí mazlíčci (max. střední velikost) zdarma. Podmínkou - vyfocení se s Mlsným medvědem.

V případě zájmu volejte či posílejte sms na telefonní čísla: +420 777 022 250 či +450 777 256 337. Email: mlsny.medved@gmail.com.

Kdo neochutnal, neuvěří

V našem malém městě chybělo drobné občerstvení, které by mohli využít lidé, kteří nechtějí jít na jídlo do klasických restaurací. To vyčenichal Mlsný medvěd. Sehnal velkou plotnu a přístroj na vaření kávy. Jelikož je mlsný, pořizuje Fair trade kávu, která nejen dobře chutná, ale chrání ostatní medvědy i lidi po celém světě. Navíc má rád lesy a pralesy, tak se rozhodl nepoužívat palmový olej. Vajíčka nepochází z klecového chovu. Jednorázové nádobí je z recyklovatelných materiálů.
V průběhu sezóny je tedy možno dát si super velkou medvědovo palačinku a zapít ji dobrou kávou. Medvěd má i jiné dobroty, které si přivezl z cest, kdy ještě sloužil jako atrakce v cirkusu. Velkou dobrotou (hned vedle medové palačinky) je Maurovo mražený banán.
Medvěd zalévá ze svého kotlíku i čerstvé sypané čaje a nepohrdne ani limonádou a pivem.
Palačinkárna

Palačinkárna

Medvědova nabídka
Palačinkárna

Palačinkárna

Úvodní strana
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "7236"
Milý medvěde, ještě jednou moc děkujeme za krásný pobyt, výborné palačinky a milou obsluhu. Ať se ti daří :-)
je to OK
je to OK
Moc fajn ubytování a celý pobyt, díky!
ahoj
Dobrý den. Máme u Vás rezervaci na 26.9. Palačínkárna otvírá v kolik hod? Je možná snídaně?
Medvěde, až pojedu kolem na kole, určitě se zastavím :-)
razítko_presta.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one